ANKET

Üç farklı soru tipi, istenildiği kadar soru ve her soru için farklı yanıt adetleri ile kurum içi anketler kolayca hazırlanır ve yayınlanır. 

Anket Hazırlama

İstenildiği kadar soru ilave edilebilir. Her soru için farklı yanıt adetleri olabilir. Ankete kurum içinde istenildiği kadar çalışan davet edilebilir. Bu kişilere otomatik mail gönderilir.

Ankete Katılım

Ankete davet edilenler sisteme giriş yaparak anketi doldurur. Belli bir süre geçmesine rağmen henüz katılmayanlara ise hatırlatma maili gönderilebilir. 

Soru Tipleri

Standart soru-yanıt tipi, olumludan olumsuza yanıt şıklarının tek satırda gösterildiği "Derecelendirme" soru tipi ve metin kutusu ile üç farklı soru tipi kullanılabilir.

Sık Sorulanlar

Anket modülü yalnızca kurum içi kullanılabilir. Bu kısıtlama aslında en önemli özelliğidir. çünkü ankete davet edilecek kişileri ayrıca tanımlamaya gerek kalmaz. Bunun dışında sistem erişimi olmayan çalışanlar anketi manuel doldurduktan sonra bunların yerine girişi İnsan Kaynakları 'da yapabilir.

Ankete davet edilmesine rağmen henüz katılmayanlar varsa bunların hepsine veya  seçerek bir kısmına hatırlatma amaçlı toplu mail gönderilebilir. Aynı şekilde ilave edilmesi istenen çalışanlar varsa (işe yeni başlayanlar gibi) bunlar da davet edilenler listesine eklenebilir.

İnsan Kaynakları anket içeriğini hazırladıktan sonra davetli listesi belirler ve son katılım tarihi yazarak yayınlar. Bundan sonra ankete katılması istenen çalışanlara otomatik bir davet maili gider. Davetli olan çalışanlar www.inoizin.com 'a giriş yaptığında, anket son katılım tarihine kadar kendilerine gösterilir. Son katılım tarihinden sonra da anketi görebilir ve verdikleri yanıtlara bakabilirler.

www.inoizin.com

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.