ARAÇLAR

Firmanın araç havuzundan araç talep edilmesi, opsiyonel amir onayı, birlikte seyahat eden kişiler, istenirse şoför talep edilmesi, araç sorumlusu belirleme, detaylı raporlar...

Araç Talebi

Sisteme giriş yapıldıktan sonra araç talep etmek için form doldurulabilir. Önce şehir içi veya şehir dışı gidilecek yer yazılır, sonra görev tipi seçilir. Seyahat başlangıç, bitiş tarihleri ve başlangıç saati yazılır. 

Amir Onayı

Form onaya gönderildiğinde amire mail ve istenirse SMS gider. Amir dilerse açıklama yazarak araç talebini onaylar veya reddeder. Form, amir onayı olmadan doğrudan araç sorumlusuna da gönderilebilir.

Yolcu Listesi

Çalışan araç talep formunu doldururken birlikte seyahat edecek kişiler varsa bunları da belirtir. Bu bilgiler araç sorumlusunun araç havuzundan en uygun aracı ataması için yardımcı olur.

Araç Sorumlusu

Araç sorumlusu araçların uygunluk durumuna göre talebi onaylar veya reddeder. Onaydan önce havuzdan uygun bir aracı ve talep edilmişse şoförü bu talep için atar. Her iki durumda da çalışana mail gider.

Sık Sorulanlar

İş için firma dışına çıkılması ve/veya seyahat edilmesi gereken durumlarda firmanın araç havuzundan araç talep edilmesi için geliştirilmiştir. Birlikte seyahat edecek kişiler varsa bunlar ayrıca belirtilir. Dilenirse araç yanında şoför de talep edilebilir. 

Öncelikle araç talebine amirin onay vermesi gerekir (opsiyonel). Bundan sonra araç sorumlusu, araçların uygunluk durumuna göre havuzdan uygun bir aracı ve talep edilmişse şoförü bu talep için atar.

Yapılan kayıtlara göre çok farklı raporlar alınabilir. Belli tarih aralığında kullanılan araçların veya şoförlerin listesi, ayrıca görev tipine göre gidilen yerler veya kişilere ait en az 10 farklı şekilde raporlama olabilir.

www.inoizin.com

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.