AVANSLAR

Maaş/ücret veya görev/seyahat avans talepleri ve onayı, maaş avans tipi için taksit adedi belirleme, görev avans tipinde farkı para birimleri, finans birimi için ayrı menü, detaylı raporlar...

Avans Talebi

Öncelikle avans tipi belirlenir. Maaş/ücret avans tipi için taksit adedinin yanında bir bedel yazıp TL seçilebilirken, görev/iş için üç farklı tutar ve üç farklı para birimi seçilebilir. Son olarak avansın ödeneceği tarih yazılır.

Amir Onayı

Çalışan avans için onay talebinde bulunduğunda amirine otomatik olarak mail gönderilir. Amir dilerse avans tutarını ve taksit adedini (maaş avansında) değiştirerek onaylar veya reddeder.

Gelişmiş Süreç

Amir onayından sonra, İK ve son onay gelir. Son olarak Finans ödeme tarihini yazar ve ödemeyi yapar. Amir, İK ve son onay opsiyoneldir. Yani bunların her biri istenirse devreye alınır veya süreçten çıkarılabilir.

Sık Sorulanlar

Çalışanların maaş/ücret veya görev/iş için avans talep edebilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Talep edilen tutar ve para biriminin yanında avansın ödenmesi istenen tarih yazılır ve onaya gönderilir.

Finans yetkisi olan çalışanlara özel bir menü gösterilir. Bu çalışanlar amir veya varsa son onaydan sonra avans talepleri için ödemeyi yapar. Bu esnada avans talep eden çalışana otomatik mail gönderilir.

Çalışan görev talebi esnasında da avans talebinde bulunabilir. Eğer görev talebi amiri tarafından onaylanırsa sistem tarafından amir onaylı ayrı bir avans talebi otomatik olarak oluşturulur.

www.inoizin.com

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.