EĞİTİMLER

Zorunlu, seçmeli ve diğer eğitimler, iş tanımları, eğitmen, eğitim yeri ve bütçesi,
eğitim kategorileri, personel eğitim takip kartı, eksik eğitimlerin hesaplanması, senelik eğitim planı...

Eğitim Listesi

Firmada verilen eğitimler, eğitim listesi altında tanımlanır. Eğitimin adı, kodu, içerik, ve eğitim süresi yanında öncelik derecesi, kategorisi, katılımcı sayısı ve tekrar zorunluluğu gibi bilgiler kayıt edilir.

İş Tanımları

Önce iş tanımları belirlenir, sonra her iş tanımı için zorunlu ve seçmeli eğitimler atanır. Her çalışan için bir veya birden fazla iş tanımı atanır, bu sayede hızlı ve kolay güncellenebilen bir sistem sağlanır.

Eğitimler

Yapılan eğitimler eğitim yeri, eğitmen, eğitim bütçesi, tarih ve saat bilgileri ile kayıt edilir. Ayrıca eğitime katılan çalışanlar seçilir. Eğitmen puanı, eğitim içeriği ve eğitim yeri ile ilgili değerlendirme sonuçları girilebilir.

Eksik Eğitimler

İş tanımları ve yapılan eğitimler sonucunda her çalışan için eksik eğitimler sistem tarafından hesaplanır. Bu esnada tekrar gerektiren eğitimler sıklık süresine göre dikkate alınır, ileriye dönük projeksiyon yapılabilir.

SIK SORULANLAR

Eğitim modülü ne işe yarar?

Firmadaki eğitim faaliyetlerini planlamak ve kayıt altına almak için hazırlanmıştır. Öncelikle eğitimler ve iş tanımları girilir. Sonra her iş tanımı için zorunlu ve seçmeli eğitimler belirlenir. Yapılan eğitimler kayıt edildikten sonra sistem tarafından henüz yapılmamış yani eksik eğitimler hesaplanarak gösterilir.

Eksik eğitimler otomatik olarak hesaplanır mı?

İş tanımları ve kişinin aldığı eğitimler sonucunda her çalışan için eksik eğitimler sistem tarafından otomatik olarak hesaplanır ve ayrı bir sayfada gösterilir. Bu esnada tekrar gerektiren eğitimler sıklık süresine göre dikkate alınır, ileriye dönük projeksiyon yapılabilir.

İş tanımları nedir?

Her çalışanın alması gereken eğitimlerin tek tek belirlenmesi zamanla çeşitli sıkıntılara sebep olabilir, yeni bir eğitim geldiğinde her çalışana tek tek ilave edilmesi gibi. Fazla sayıda çalışan için bu işlem çok zaman alır ve takibi zorlaştırır. Bunun yerine iş tanımları ve her iş tanımı için zorunlu ve seçmeli eğitimler belirlenir. Her çalışan için de bir veya birden fazla iş tanımı atanarak hızlı ve kolay güncellenebilen bir sistem sağlanır.

Çalışan bazında eksik dosyalar alınabilir mi?

Zorunlu olan dosyalardan sisteme yüklenmeyen veya alındı şeklinde işaretlenmeyenler varsa bunlar "Eksik Dosyalar" sayfasında çalışan bazında otomatik olarak gösterilir.

LIVE COMMUNICATION

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer nisl risus, ultrices non dictum id, varius ut erat. Etiam eget tincidunt eros, at sollicitudin mauris. Nulla vehicula tellus quis justo finibus bibendum. Nulla consequat at est vitae iaculis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

FEEDBACK

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer nisl risus, ultrices non dictum id, varius ut erat. Etiam eget tincidunt eros, at sollicitudin mauris. Nulla vehicula tellus quis justo finibus bibendum. Nulla consequat at est vitae iaculis. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

www.inoizin.com

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.

Copyright © 2009-2018     İnosoft Bilgi Sistemleri