GÖREVLER

Şehir içi, yurt içi ve yurt dışı görevlerin talep edilmesi ve onayı, günlük veya saatlik görevler, mail ve sms desteği, avans talebi imkanı, aylık ve günlük takvim görünümü, detaylı raporlar...

Görev Talebi

Önce görev tipi seçilir, sonra başlangıç ve bitiş tarihleri yazılır. Saatlik görevlerde başlangıç-bitiş saatleri de yazılmalıdır. Son olarak görev talebi onaya gönderilir.

Görev Onayı

Çalışan görev talebinde bulunduktan sonra amirine otomatik olarak mail ve istenirse SMS gönderilir. Amir görev talebini dilerse açıklama yazarak onaylar veya reddeder. 

Avans Talebi

Görev için avans gerekiyor ise 3 farklı para biriminde avans talebi yapılabilir. Ayrıca avansın ödeneceği tarih belirtilir. Amir onay aşamasında avansı değiştirebilir.

Sık Sorulanlar

Çalışanların sık göreve yani iş seyahatine gittiği kurumlarda bunun için düzenlenen manuel formun ve amir onayının yerini alır. Talep ve onay online yapıldığı için süreci hızlandırır ve geriye dönük raporlama imkanı sağlar. 

Evet, çalışan üç farklı para biriminde avans isteyebilir. İstenirse talep edilecek avans tutarlarına "şehir içi", "şehir dışı" ve "yurt dışı" bazında farklı kısıtlamalar getirilebilir. Amir isterse bu tutarları değiştirerek onaylayabilir.

Çalışan görev talebi esnasında "Organizasyonu şirket yapacak" seçeneğini işaretlerse, amir onayından sonra Organizasyon yetkisi verilen kişilere otomatik mail gönderilir. Bu çalışanlar kendilerine özel sayfalarda bu görevleri görerek gerekli organizasyonu yapabilir.

www.inoizin.com

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.