HAKKIMIZDA

inosoft kullanımı basit ve hızlı çalışan kurumsal yazılım çözümleri geliştirmek için İstanbul'da kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

inosoft kullanımı basit ve hızlı çalışan kurumsal yazılım çözümleri geliştirmek için İstanbul'da kurulmuş bir bilişim firmasıdır. İşletmeler için önemli olan "yazılım kiralama modeli" sistemini geliştirmiştir.


Küreselleşen dünya ekonomisinde en önemli iş konularından biri haline gelen İnsan Kaynakları, Müşteri İlişkileri, İçerik Yönetim Sistemi gibi konularda yoğun olarak çalışmakta ve komple çözümler geliştirmektedir.


MS SQL Server, Ajax, Asp.net, Css, jQery ve SSL şifreleme gibi en güncel ve güvenilir teknolojilerle hazırlanan inoSoft Web tabanlı yazılımları, firmaların iş süreçlerini optimize ederek ciddi rekabet avantajı sağlamaktadır.


Amacımız, işlerini onlarca Excel dosya üzerinden yürütmeye çalışan ve bu esnada kullanıcı hatalarıyla kısıtlı özellikler yüzünden zaman ve performans kaybına uğrayan firmalara, ilk yatırım maliyeti gerektirmeyen online, kullanışlı, esnek ve işe yarar çözümler sunmaktır.


inosoft web sitesini ziyaret etmek için lütfen tıklayınız.

www.inoizin.com

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.