KARGO

Kargo tipi, kargo firması, adres, gönderi tipi, ödeme ve teslim şekilleri gibi gelen - giden kargo bilgileri kayıt edilir.

Kargo Talebi

Çalışanlar kargo tipi, gönderi tipi, ödeme ve teslim şekli, adres bilgileri ile giden kargo kaydı yapabilir. Kargo yetkilisine otomatik bilgi maili gönderilebilir.

Kargo Sorumlusu

Kargo sorumlusu çalışanların kargo kayıtlarını görerek bunların sevkini yapar. Bunun için kargo firması bilgilerini yazar. Ayrıca gelen kargoların kaydını yapar.

Kargo Bedeli

Kargo bedelleri tanımlanırsa toplam harcama tutarı sistemden rapor olarak alınabilir. Tarih, adres bilgileri, ödeme ve gönderi şekli gibi filtreler kullanılabilir.

Sık Sorulanlar

Firma büyüklüğü ne olursa olsun gelen - giden kargoların kayıt altına alınması önemlidir. Bu sayede kime, ne zaman, nereden, nasıl bir kargo geldiği geriye dönük raporlanabilir. Aynı zamanda kurum içinde olası anlaşmazlıkları da ortadan kaldırır.

Kargo kayıtlarını kargo sorumlusu olarak tespit edilen çalışanlar yapabilir. İnsan Kaynakları 'nın kargo yetkisi verdiği kişiler ayrı bir menüde gösterilen sayfalardan girişleri yapar. 

Evet, her çalışana kendilerine ait gelen - giden kargoyu görebilecekleri ayrı sayfalar gösterilir. Bunun dışında kargo sorumlusu kayıt yaptığında ilgili çalışana ayrıca otomatik bilgilendirme maili gönderilir.

www.inoizin.com

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.