ORGANİZASYON ŞEMASI

Amire ve pozisyona göre istenildiği kadar farklı şema hazırlanabilir. Yeni çalışan kaydında otomatik olarak güncellenir.

Şema Hazırlama

Yalnızca amirin seçilmesi yeterlidir. Buna göre organizasyon şeması sistem tarafından otomatik olarak hazırlanır. Birden fazla şema olabilir.

Şema Tipleri

Fotoğraflı, dikey ve yatay olmak üzere 3 farklı tip organizasyon şeması bulunur. Bunların başlık rengi değiştirilebilir, boyutları maus tekerleği ile büyültüp küçültülebilir.

Şema Görüntüleme

Organizasyon şemasını kimlerin görebileceği ayarlanabilir. Dilenirse bir şemayı yalnızca aynı bölümdekiler veya aynı lokasyonda çalışanlar görüntüleyebilir.

Sık Sorulanlar

Organizasyon şeması kişilerin tanımlı amirlerine göre sistem tarafından otomatik olarak hazırlanır. Bunun için ayrıca manuel bir işleme gerek olmaz.

Mesela bölüm veya lokasyon bazında farklı organizasyon şemaları hazırlanması gerekebilir. Bunun için organizasyon şemasına bir isim vermek ve şemanın en üstünde yer alan kişiyi tanımlamak yeterli olacaktır. Dilenildiği kadar farklı organizasyon şeması olabilir.

Evet, tanımlı olan bilgilerden farklı şemalar yapılabilir. Bunun için "Çalışan Bilgileri" kısmında çalışanın şemada bağlı olacağı farklı bir amir seçilebilir, görüntüleme sırası değiştirilebilir veya farklı pozisyon tanımı yapılabilir.

Hayır. Organizasyon Şeması başlı başına bir modül olmasına rağmen temel pakete (Özlük + İzin) dahildir. Ayrıca bir bedel ödenmez.

www.inoizin.com

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.