ÖZLÜK BİLGİLERİ

Doğum günü, cep telefonu, kimlik numarası gibi çalışan bilgileri tanımlama, fotoğraf yükleme, diploma ve sağlık raporu gibi dosyaların yüklenmesi, yakınlara ait bilgiler, detaylı raporlar...

Çalışan Bilgileri

Çalışanın adı, soyadı, işe başlama tarihi, sicil numarası, amiri, 2. amiri, bölümü, pozisyonu, lokasyonu, ayrıca cinsiyet, çalışan tipi ve program dili gibi temel bilgiler kayıt edilir.

Kişisel Bilgiler

Çalışanın fotoğrafı sisteme kayıt edilebilir. Ayrıca doğum günü, eğitim durumu, cep telefonu, kimlik numarası, kan grubu, medeni hali gibi kişisel bilgiler de yazılabilir.

Özlük Dosyaları

Diploma, ehliyet, ikametgah, iş başvuru formu, nüfus kağıdı, evlilik cüzdanı, pasaport, sağlık raporu gibi istenilen tipte ve sayıda dosya sisteme yüklenebilir.

Raporlar

Bölümlere, lokasyonlara, pozisyonlara, eğitim durumuna, cinsiyete, kan grubuna, çalışma süresine, yaş aralığına ve hatta burçlara göre grafik raporlar görüntülenir.

Sık Sorulanlar

İnsan Kaynakları tarafından çalışan bilgilerinin yönetildiği modüldür. Ayrıca lisanslama yapılmaz. Diğer modüllerin çalışabilmesi için gerekli personel bilgilerini sağladığı, ayrıca personel özlük dosyalarını ve zimmet bilgilerini içerdiği için programın temelini oluşturur. 

Çalışanın adı, soyadı, işe başlama tarihi, sicil numarası, amiri, 2. amiri, bölümü, pozisyonu, lokasyonu, çalışan tipi gibi temel bilgiler kayıt edilir. Ayrıca fotoğrafı sisteme yüklenebilir ve doğum günü, eğitim durumu, cep telefonu, kimlik numarası, kan grubu, medeni hali gibi kişisel bilgiler de yazılabilir.

Evet. Öncelikle programda istenildiği kadar dosya tipi tanımlanır. Sonra dosya tipi bazında çalışan dosyaları www.inoizin.com'a yüklenir. Dosya sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur.

Zorunlu olan dosyalardan sisteme yüklenmeyen veya alındı şeklinde işaretlenmeyenler varsa bunlar "Eksik Dosyalar" sayfasında çalışan bazında otomatik olarak gösterilir.

www.inoizin.com

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.