PDKS

Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) çalışan işe geliş - gidişlerini kayıt altına alan cihazlarla entegre çalışan özel bir çözümdür.

PDKS

Personel devam kontrol sistemi (PDKS) cihazlarından gelen kayıtlar www.inoizin.com 'a aktarılır. İzin ve görev bilgileri ile birlikte puantaj hesabında ciddi vakit kazancı sağlar.

Puantaj Hesabı

Ay sonunda mesai hesabı saat usulü yapılıyorsa, bordro için puantaj hazırlanması günlerce sürebilir. inoizin sayesinde bu işlem bir tuşla otomatik olarak gerçekleştirilir.

Otomatik Mail

Firmaya özel geliştirdiğimiz PDKS modülü ile geç kalanlar ve erken çıkış yapanlar listelenir. İK bu kişilere otomatik olarak mail ve sms gönderebilir.

Raporlar

Çalışanların günlük ve aylık mesai durumları, geç kalanlar listesi, bölüm ve lokasyon bazında görüntüleme, ayrıca takvim ve grafik şeklinde onlarca farklı rapor gösterilir.

Sık Sorulanlar

PDKS verileri (yani giriş/çıkış kayıtları) genellikle her gün cihazlardan (kart, parmak izi, yüz tanıma gibi) çekilerek dosyaya yazılır. Genellikle Excel formatında olan bu veriyi yalnızca bu işten sorumlu kişi görür, üst yönetimin bilgisi olmaz. İşte inoizin sayesinde "RAPOR" yetkisi olanlar pdks verilerini ve çeşitli raporları kolayca görüntüleyebilir.

Ay sonunda günlerce sürebilen puantaj hesabı inoizin sayesinde bir tuşla otomatik olarak gerçekleştirilir. Ayrıca izin ve görev kayıtlarını artık manuel işlemeye gerek kalmaz.

Firmanın kullandığı kart, parmak izi, yüz tanıma gibi cihazların marka/modeli ne olursa olsun geliştirdiğimiz yazılımla veriler otomatik olarak okunur ve inoizin'e yazılır. Türkiye'de bir ilk olan bu sistem sayesinde şimdiye kadar manuel yapılması gereken izin ve görev kayıtlarına da gerek kalmaz.

www.inoizin.com

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.