SIK SORULAN SORULAR

www.inoizin.com hakkında merak edilenlerin bir kısmını aşağıda listeledik.
Detay bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

www.inoizin.com ne işe yarar?

www.inoizin.com özlük bilgileri, izinler, görevler, masraflar, avanslar, araçlar, pdks, ziyaret, eğitim, kargo ve anket gibi modülleri ile İK'nın işini kolaylaştıran web tabanlı yazılımdır. Detaylı raporlar, İngilizce seçeneği, otomatik hakedişler, takvim, telefon rehberi, dosya paylaşımı, zimmet yönetimi, otomatik hatırlatmalar gibi özelliklere sahiptir.

Program kaç yıldır kullanılıyor?

Program 2013 yılı temmuz ayından beri kullanımda. İlk başta çalışanların izin süreçlerini yönetmek için hazırlandı ancak zaman içinde yapılan geliştirmelerle yeni modüller eklendi ve İnsan Kaynakları süreçlerinin çoğunu içeren güçlü bir yazılım oldu. Bunun için hazırladığımız Zaman Çizelgesi'ni görmek için lütfen tıklayınız.

Hangi firmalar için uygundur?

İnsan Kaynakları süreçlerini elektronik ortama taşımak isteyen tüm firmalar için uygundur. Firma büyüklüğü yani çalışan sayısı ne olursa olsun bir kaç saat içerisinde kullanıma geçilebilir.

Kurulum için yardım gerekir mi?

Web tabanlı yani bulut uygulaması olması nedeniyle bilgisayarlara herhangi bir yazılım kurulumuna gerek yoktur. Notebook, bilgisayar ve mobil cihazlardaki tüm modern tarayıcılarla erişilerek kullanılır.

Verilerin güvenliğinden nasıl emin olabilirim?

Verileriniz ISO 9001, ISO 22301, ISO 27001 gibi kalite, yönetim ve bilgi güvenliği sertifikalarına sahip kurum sunucularında saklanır ve her gün otomatik olarak yedeklenir. Ayrıca site erişimi esnasında veri akışı bankalarda olduğu gibi SSL ile şifrelenir.

Lisanslama nasıl yapılır?

Web uygulaması olduğu için ilk yatırım maliyetine gerek yoktur. Lisanslama, çalışan sayısı ve kullanılan modüllere göre senelik bazda yapılır. Detay bilgi için lütfen tıklayınız.

Program hakkında kısa bir tanıtım sunumu hazırladık. İndirmek için lütfen tıklayınız. 


www.inoizin.com

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.

Copyright © 2009-2018     İnosoft Bilgi Sistemleri